Út

S RePůjčkou od Equa bank získáte zpět peníze, se kterými jste se již rozloučili

instituce-equabank.jpg
foto: Equa bank

Tlučete hlavou do zdi pokaždé, když máte splácet měsíční splátku svojí půjčky, protože již dnes dobře víte, že jste ji mohli pořídit mnohem levněji? V tom případě vezměte na vědomí, že existuje šance, jak toto chybné rozhodnutí zvrátit! S RePůjčkou od Equa bank totiž ušetříte průměrně až 20 000 Kč, což je částka, která jistě stojí za to, abyste se o celou záležitost začali zajímat. S převedením své stávající půjčky přitom nebudete mít takřka žádné starosti a možná na vás čeká i velmi milé překvapení v podobě hodnotného dárku.

K RePůjčce vyšší než 100 000 Kč dostanete v equa bank televizi LG zdarma!

Nechce se tomu ani věřit. Nejen, že ušetříte, ale pokud bude vaše RePůjčka vyšší než 100 000 Kč, dostanete také televizi LG zdarma. To je však pouze jedna z výhod, pokud se rozhodnete převést svoji půjčku do equa bank. Vaše půjčka se vám především značně zlevní a zbavíte se také všech nepříjemných poplatků. Pokud vám navíc nevyhovovala výše splátek, můžete si je nyní nastavit podle aktuálních potřeb. Obavy z toho, že ji nebudete schopni splácet z důvodu nějakých nepředvídaných událostí, vezmou za své s výhodným pojištěním pro případ nepříjemných situací. Equa bank již klientům ušetřila 250 milionů Kč a rozhodně v tom hodlá pokračovat!

Na bankovní účty klientů, kteří se rozhodnou pro změnu, může přibýt až 500 000 Kč navíc

Pokud v současnosti potřebujete peníze, v Equa bank nejen uspoříte na stávající půjčce, ale můžete si půjčit až 500 000 Kč navíc. Samozřejmě za stejně výhodných podmínek! K převedení půjčky stačí pouhých pár minut a potřebujete k tomu vlastně jen kopii smlouvy k té původní. O nic jiného se nemusíte starat. Bankovní účty klientů, kteří učinili tento krok před vámi, svědčí nejlépe o tom, že se jedná o krok úsporný a šťastný!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.