Čt

Kontokorent od Fio banky – finanční hotovost k dispozici snadno a rychle!

instituce-fiobanka.jpg
foto: Fio banka

Zase se přiblížil konec měsíce a Vám je jasné, že nevystačíte s penězi? To je opravdu k vzteku! Jistě již se Vám dělá mdlo při vědomí toho, že budete muset zase žádat své příbuzné a známé o poskytnutí krátkodobé finanční výpomoci.

Samozřejmě, že jim peníze na začátku dalšího měsíce vrátíte, je to ale ponižující zkušenost! Nic podobného byste přitom zažívat nemuseli, kdybyste měli sjednaný kontokorent u Fio banky!

Fio banka nabízí kontokorentní úvěr až do výše 1 500 000 Kč

Po zřízení kontokorentního úvěru se pro Vás stane celá řada problémů minulostí, které se můžete jen pousmát. Peníze, které potřebujete, si totiž můžete vybrat kdykoli a bez toho, abyste se museli někomu zpovídat z toho, na co je využijete. Půjčit si přitom můžete částku v širokém rozmezí 5 000 – 1 500 000 Kč. Úroky Vám pochopitelně plynou jen z částky, z níž skutečně čerpáte. Fio banka Vám nijak nebrání v tom, abyste této služby využívali opakovaně, a to jen podle Vaší potřeby. Vlastnit tu osobní nebo podnikatelský účet, na nějž je pravidelně zasílán příjem, se tedy skutečně vyplatí!

Fio dává při volbě kontokorentu na výběr ze 3 tarifů!

Svůj kontokorent si můžete vybrat skutečně na míru. Tarif 1 lze doporučit ve chvíli, kdy potřebujete peníze na delší časové období. Sice zaplatíte víc za přistavení a obnovu, budete však mít garantovánu nejnižší úrokovou sazbu. Tarif 2 si zvolí ti, kteří budou peníze čerpat jen čas od času. O něco vyšší úrok jim totiž vynahradí nižší poplatky za přistavení a obnovu. Fio chce vyjít vstříc skutečně všem, a proto doporučuje klientům, kteří kontokorentu využijí jen výjimečně Tarif 3, u něhož jsou osvobozeni od všech poplatků a ještě získají slevu z úroku. V průběhu dvou let u něho můžete získat až o 4 % nižší úrokovou sazbu! Kontokorent do výše 10 000 Kč pak poskytuje banka i studentům.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.