Ne

Vsadit si Šťastných deset je jednoduché

VyherniTikety-450x280.jpg
foto: vyhernitikety.cz

Proč jsou různé loterie tak oblíbené? Jelikož jsou velmi jednoduché. Ideálním příkladem je Šťastných deset. Proto vás s touto hrou, ale i s tím, jak si vsadit jednoduše a také velmi rychle seznámíme blíže. Prvním krokem je určitě nutnost vědět, kde si dnes můžete vsadit. Možností je několik.

Tou první jsou kontaktní místa s terminálem Sazka, která jsou dnes rozeseta na různých místech České republiky, ve velkých i malých městech. Není to však jediná možnost, jelikož vsadit si můžete také v mnoha nákupních řetězcích. A to pomocí praktického kuponu, který si vezmete u pokladny.

Sami si zvolíte, kolik v rámci loterie Šťastných deset vsadíte

Už samotný název napovídá, kolik konkrétních čísel vlastně budete moci vsadit. Ano, je to právě deset. Co je však zajímavé, to je fakt, že to nemusí být nutně jenom toto číslo. Sami si můžete vybrat, zde budete chtít vsadit třeba méně. I to vám Šťastných deset. Nejméně je však nutné vsadit alespoň jedno číslo. A to z celkového počtu osmdesáti, které vytvářejí jeden herní sloupec. Následně proběhne losování a to hlavní, co vás zajímá, jsou Šťastných 10 tažená čísla. Čím více jich následně trefíte, tím více můžete vyhrát. Minimální počet k výhře může být třeba i polovina.

Šťastných 10 umí vaši šanci na výhru ještě zvýšit

A jak? V první řadě tím, že není tažena jenom jedna desítka, ale hned dvě. Je tedy taženo celkem dvacet čísel, což zvyšuje šanci na výhru. To ale není jediná výhoda, se kterou loterie Šťastných 10 přichází. Hrát totiž můžete také Královskou hru, kdy si tipnete jedno, takzvané Královské číslo. Ani tím ale možnosti nekončí. V rámci vaší sázky to může být také Šance milion, která je na tiketu k dispozici. Pokud následně procházíte Šťastných deset aktuální výsledky, je zde i toto šestičíslí, které vám může otevřít dveře k nemalým výhrám.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.