Ne

U O2 můžete využívat i nejrychlejší internet

operator-o2.png
foto: O2

 

Jelikož internet využíváme nejenom v rámci našich domovů ale i na našich cestách, snaží se operátoři o co největší zrychlení. Ani O2 v tomto směru není výjimkou. Co nám nabídne? Jedinečný 4G LTE.

 

 

Mobilní internet se v tomto směru neustále vyvíjí. Je to dáno hlavně tím, že jako klienti neustále toužíme po tom, abychom měli k dispozici připojení extrémně rychlé, které by se vyrovnali rychlosti třeba v našich domovech. A jak tento operátor ukazuje, není to zase až tak nemožné. Zatímco ještě v minulosti to byla 3G technologie, dnes je to takzvaná 4G LTE technologie. A co nabídne? Logicky je to výrazně vyšší rychlost, než u předchozí varianty.

 

Kolik země má již O2 pokryto?

 

Jelikož tuto moderní technologii tento operátor již poskytuje, je samozřejmě ideální zaměřit se na to, jak je na tom s konkrétním pokrytím. Zde určitě musíme hned na úvod říci, že nás nezklame. Aktuálně O2 pokrývá více než 95 obyvatel celé naší země. Pokud pomineme především horské oblasti, tak je možné daný 4G LTE internet používat téměř všude. Od roku 2014, kdy operátor s daným pokrytím začínal je to rozhodně výrazný pokrok. Ten ukazuje, jak kupředu šla nejenom daná technologie, ale hlavně snaha o to být o krok před konkurencí a nabídnout svým zákazníkům něco navíc.

 

Možnosti internetu aktivujete třeba v rámci moje O2

 

Pokud máte v plánu daný internet také využívat, je cesta více než jednoduchá. Prvním krokem je nutnost aktivace datových připojení. Pokud ho aktivováno nemáte, můžete tak učinit prostřednictvím služby moje O2. V tomto ohledu platí, že to zvládnete online, rychle a jednoduše. Také je nutné mít na paměti, že musíte využívat zařízení, které daný přenos dat podporuje. Pokud využíváte některý z aktuálně moderních mobilů nebo tabletů, neměl by být problém. Stejně tak jako nemusí být problém využívat různé datové tarify.

 

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.