Ne

T-mobile nabídne dva hlavní typy tarifů

operator-t-mobile.jpg
foto: T-Mobile

Tohoto mobilního operátora rozhodně není třeba nijak zvlášť představovat. Dnes bychom ho mohli považovat za skutečnou stálici současného mobilního trhu. Jaké dva hlavní typy tarifů nabídne?

Tarify dnes v mobilním světě patří mezi nejvyhledávanější možnosti, které jsou k dispozici. Souvisí s tím poměrně výhodná cena, stejně jako celková dostupnost. Pokud je někdo, kdo tarif nechce, má pro něho T-mobile v případě potřeby připravenou také předplacenou kartu. Ta ale není tolik využívaná a tak se společně podíváme na to, co je v oblasti tarifních služeb k dispozici. Daná nabídka by se dala rozdělit do dvou hlavních skupin.

U T-mobile aktuálně dominují tarify S námi

Jedná se o oblíbené možnosti tarifů, kde i u toho nejlevnějšího máte možnost volat, ale i psát na čísla u tohoto operátora zcela zdarma. Není to jediné pozitivum, jelikož zdarma jsou také SMS zprávy do jiných sítí. Na co nesmíme zapomínat, to je i fakt spojený s tím, že T-mobile nabídne také takové tarify, které jsou neomezené v rámci všech služeb. Jak SMS zpráv, tak i volání. Podíváme-li se také na možnost dat, tak u těch nejlepších jsou k dispozici až 3 GB internetu. Vše doplňuje také specielní tarif, který je přímo určený všem studentům.

Zkusit můžete také sdílené tarify Tmobile

Druhou možností, jakou se lze vydat, jsou tarify označované jako S námi sdílený. I ty nabídnou podobnou charakteristiku, jako výše uvedená možnost. I zde je možné počítat s tím, že ceny této možnosti mohou vyjít i na několik set korun měsíčně. Důležité je podotknout, že v rámci této ceny neplatíte za jednu jedinou SIM kartu. Jelikož tarif nabídne Tmobile jako sdílený, lze mít pod jednou takovou platbou až 5 různých telefonních čísel. To logicky znamená, že tato všechna využívají jeden centrální paušální balíček, což můžeš být výhodné hlavně pro rodiny.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.