Pro rodinu

Ne

Sledujte Sportka výsledky. Jaké výhry lze vyhrát?

Vsadit si dnes není nic složitého. Je to nejenom jednoduché, ale také rychlé. Poté už můžete sledovat jenom Sportka výsledky a zjistit, zda jste vyhráli. A pokud vás zajímá, kolik to může být, zjistěte to. Je jasné, že primárně hledíte hlavně na takzvaný jackpot. Ten se vás týká v případě, kdy dokážete uhodnout všechna vsazená čísla.

číst článek
Ne

Přípravy na MS v hokeji 2016 jsou v plném proudu

Termín oficiálního startu šampionátu se nezadržitelně blíží, což je spojeno také s faktem, že se stále pracuje na tom, aby MS v hokeji 2016 proběhlo dle představ. A jak to vypadá pár měsíců před startem v Moskvě?

číst článek
Ne

U O2 můžete využívat i nejrychlejší internet

 

Jelikož internet využíváme nejenom v rámci našich domovů ale i na našich cestách, snaží se operátoři o co největší zrychlení. Ani O2 v tomto směru není výjimkou. Co nám nabídne? Jedinečný 4G LTE.

 

číst článek
Čt

I operátor Vodafone dnes nabídne špičkový internet

V minulosti bylo mobilní připojení k internetu známé hlavně pod zkratkou Edge. Jednalo se ale o technologii velmi pomalou. Jak dnes ukazuje Vodafone, dosahovat lze výsledků mnohem lepších.

 

číst článek
St

Hledáte pobyt spojený s turistikou? Zkuste Slevomat

Na slevových portálech nemusíte nakupovat jenom zážitky, nebo jídlo. Slevomat je ukázkou, že zde můžete koupit i zajímavé pobyty. Pokud milujete turistiku, máme pro vás několik tipů.

 

číst článek
Po

Slevomat pobyty aktuální leták tento týden se vyplatí sledovat

Také neradi sedíte doma a máte rádi cestování? Pokud ano, můžeme vám doporučit Slevomat pobyty aktuální leták tento týden. Proč jsou tak oblíbené, na několik hlavních důvodů se podíváme společně právě nyní.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.