Pro rodinu

Ne

Sazkabet přináší mnoho možností okamžitého přístupu k zápasům

Doba, kdy se dalo vsadit jenom na pobočkách, je dnes dávno pryč. Mnoho sázkových kanceláří dnes přesouvá své aktivity na internet. A jak ukazuje Sazkabet, není to jenom možnost si zde vsadit. Tato varianta samozřejmě také nechybí, díky čemuž může stačit třeba váš telefon, stejně jako váš počítač nebo notebook.

číst článek
Ne

S webem Slevomat lze poznat také Čechy

Myslíte si, že když se mluví o cestování, musí se nutně jednat jenom o poznání zahraničních lokalit? Omyl. Jak vás přesvědčí web Slevomat, lze se podívat také na krásy, které přináší naše země.

 

číst článek
Ne

Správné hubnutí prospěje i vaší zdravotní stránce

Když se rozhodneme pro hubnutí, může za námi stát celá řada důvodů. Vzhled naší postavy je tím hlavním, ale rozhodně není tím jediným. Dieta totiž prospěje také naší zdravotní stránce. Není nic neobvyklého, že lidé zařazení do skupiny obézních lidí často trpí mnoha problémy.

číst článek
Ne

Znáte výhody sázkové kanceláře Tipsport?

Kurzové sázení je již dlouhou dobu velmi oblíbené. A to u pravidelných, ale i u rekreačních sázkařů. Podívejme se v souvislosti s tím na výhody jednoho z největších hráčů, kterým je sázkovka Tipsport. Jednou z hlavních výhod je určitě velikost.

 

číst článek
Ne

Co zohlednit, když vytváříme jídelníček na hubnutí

Kromě toho, že dnes můžeme dostat jídelníček na hubnutí od výživového poradce, si můžeme dle jeho pokynů sestavit daný dietní plán i svépomocí. Podívejme se proto na to, co při tom zohlednit. V první řadě by to měly být především jeho konkrétní rady spojené s tím, jak by měl váš jídelníček vypadat. Obecně by neměl být založený na hladovění, ani na jednotvárnosti jídla.

číst článek
Ne

Vsadit si Šťastných deset je jednoduché

Proč jsou různé loterie tak oblíbené? Jelikož jsou velmi jednoduché. Ideálním příkladem je Šťastných deset. Proto vás s touto hrou, ale i s tím, jak si vsadit jednoduše a také velmi rychle seznámíme blíže. Prvním krokem je určitě nutnost vědět, kde si dnes můžete vsadit. Možností je několik.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.