Pro rodinu

Ne

Jaké jsou nejčastější mýty o hubnutí?

Stejně jako v jiných oblastech, i v oblasti hubnutí se setkáváme s celou řadou různých mýtů. Zajímají vás ty, kterým byste rozhodně neměli věřit? Pokud ano, podíváme se na ně. A je jich více než dost.

číst článek
Ne

Co přinesou Vodafone předplacené karty?

Paušály nejsou jedinou možností, jak nám Vodafone umožní jednoduše telefonovat, nebo využívat datové služby. Jsou to také oblíbené předplacené karty, které jsou k dispozici. Co nám nabídnou?

číst článek
Út

Jaké jsou trendy pro dámské boty pro letošní rok

Chcete být dokonalá? Pokud ano, je třeba zaměřit se na vaši krásu, správný outfit, ale také dámské boty. Pokud nechcete šlápnout vedle, přinášíme vám několik informací o tom, co aktuálně dominuje.

číst článek
Ne

Váš operátor nenabízí levné volání? Nezoufejte

Používat mobilní telefon je pro každého z nás něco naprosto přirozeného a běžného. Je to i váš případ? Potom nezapomínejte na to, že často můžete mít potřebu realizovat i levné volání. Jak?

číst článek
Ne

Fortuna pomáhá nejenom začínajícím sázkařům

Je jasné, že zkušený sázkař má přehled a tak často sám ví, na koho ne nejlepší vsadit. Začátečníkům však pomůže zase Fortuna. A jak? Podívejme se na to, jakým způsobem a v jaké formě to udělá. Určitě nezapomínejme na to, že tato sázková kancelář nabídne poměrně rozsáhlou a velkou komunitu sázkařů.

číst článek
Ne

Díky správnému hubnutí může být úbytek váhy skutečně rychlý

Neustále vzrůstá počet lidí, kteří mají velký problém s nadváhou. Přitom cesta k dokonalé váze nemusí být zase až tak složitá. Díky správnému hubnutí totiž můžete redukovat váhu poměrně rychle.

 

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.