Ne

Sledujte Sportka výsledky. Jaké výhry lze vyhrát?

VyherniTikety-450x280.jpg
foto: vyhernitikety.cz

Vsadit si dnes není nic složitého. Je to nejenom jednoduché, ale také rychlé. Poté už můžete sledovat jenom Sportka výsledky a zjistit, zda jste vyhráli. A pokud vás zajímá, kolik to může být, zjistěte to. Je jasné, že primárně hledíte hlavně na takzvaný jackpot. Ten se vás týká v případě, kdy dokážete uhodnout všechna vsazená čísla.

A to samozřejmě znamená, že je pro vás připravena právě tato, tedy nejvyšší výhra. Jackpot se průběžně mění, a to podle případných výher, ale i vkladů. Co však o něm můžeme říci s jistotou, to je určitě fakt, že je v řádech několika desítek, ale v některých případech i v řádech několika stovek milionů korun. Výhry jsou tedy více než zajímavé.

Sledujte Sportka výsledky, zda nejste další v pořadí

Není to jenom první místo, které bere. Jsou to i další pořadí, která z vás mohou udělat třeba milionáře. Pokud se totiž podíváte na Sportka výsledky, potom si můžete být jisti, že výhru v řádech milionů může brát i druhý člověk v pořadí. Záleží však na tom, kolik konkrétně bude správně tipujících. Čím méně, tím více peněz samozřejmě zůstává pro vás samotné. Pamatujte, že Sazka Sportka výsledky kontrola může být provedena jak v rámci prvního tahu, tak samozřejmě i v rámci druhého tahu. To znamená, že na výhru máte hned dvě konkrétní šance. I tím je tato hra tak atraktivní.

Sportka vyplácí do pátého místa

Jak je to s dalšími výhrami? Podívejme se na ně. Pokud jste třetí v pořadí, můžete dosáhnout na výhru obvykle v řádech několika desítek tisíců korun. Opět záleží na tom, kolik má Sportka výherců. V případě čtvrtého v pořadí to už mohou být stokoruny, výjimečně tisícikoruny. Jakmile vám umožní Sportka zkontrolovat tiket, můžete zjistit také to, zda nejste na pátém místě v pořadí. Pokud tomu tak je, je třeba počítat už jenom s nejmenší výhrou, která se může pohybovat okolo stokoruny. Na druhou stranu i zde se můžete radovat, že jste o peníze nepřišli a můžete si vsadit znovu.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.