Čt

Proč vyrazit na slevové pobyty pro dva?

Pobyty-zima-3.jpg
foto: Slevové pobyty pro dva

Ptáte se, proč si koupit raději tento zájezd a ne klasický pobyt za plnou cenu? Přinášíme vám hned několik důvodů, které vás přesvědčí o tom, že koupě tímto způsobem je rozhodně tou nejlepší.

Prvním a základním důvodem je cena. Ta je oproti standardní ceníkové výrazně levnější. Zapomeňte na drobné slevy v řádech několika jednotek procent. Běžnou samozřejmostí je v dnešní době to, že slevy dosahují výše i několika desítek procent. Obvykle je takový pobyt v porovnání se standardními cenami levnější i o více než padesát procent. A to už je dobrý důvod vyrazit, co říkáte?

Výběr je více než velký. Dominuje portál Slevovat

Druhým důvodem je možnost opravdu bohatého výběru zájezdů. Je jedno, zda hledáte odpočinek, romantiku, nebo aktivní dovolenou. To vše můžete získat, bez ohledu na to, zda chcete zůstávat v České republice, nebo je vaším zájmem vyrazit do zahraničí. Stačí se podívat na slevový agregátor a vyhledat si na něm web Slevomat. Ten je dnes jedničkou na poli slevových pobytů. Aktuálně jich nabízí na několik desítek a tak máte z čeho vybírat. Samozřejmě vyhledat můžete i pobyty z jiných portálů, díky čemuž se nabídka ještě výrazněji rozšíří na několik stovek cest.

Slevové pobyty pro dva mohou být unikátním balíčkem

 

Pamatujte také na to, že klasický pobyt obvykle zahrnuje jenom ubytování a stravování. Pokud se naopak rozhodnete pro slevové pobyty pro dva, můžete díky tomu získat zajímavý pobytový balíček, který je tvořený řadou služeb, přesně na míru vašim potřebám. Zvláště v situacích, kdy nejsou standardně nabízeny, oceníte, že jich díky zlevněnému pobytu budete moci využít a zažít tak něco nového. Samozřejmě dodat musíme, že hitem poslední doby jsou různé tematické pobyty, které jsou určené sportovcům, nemocným, zamilovaným, nebo jenom lidem, kteří jsou přetaženi ze své aktuální práce, nebo unaveni ze svého života.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.