Ne

Přípravy na MS v hokeji 2016 jsou v plném proudu

ms-v-hokeji-2016-ru.jpg
foto: Shutterstock

Termín oficiálního startu šampionátu se nezadržitelně blíží, což je spojeno také s faktem, že se stále pracuje na tom, aby MS v hokeji 2016 proběhlo dle představ. A jak to vypadá pár měsíců před startem v Moskvě?

To nejdůležitější, co jak hráče, tak samozřejmě i fanoušky zajímá nejvíce, to jsou arény. Tou důležitější bude rozhodně ta moskevská. A to už z toho důvodu, že se jedná jak o halu větší, tak samozřejmě také modernější. Ta samozřejmě již stojí a v podstatě je plně připravena k tomu, přivítat nejenom borce z mnoha koutů světa, ale je připravena také celou řadu fanoušků.

MS v hokeji 2016 očekává vyprodáno

Rusko je zemí, ve které má právě hokej velmi dobré jméno, stejně jako má velmi dobrou tradici. Dá se tedy očekávat, že i v nadcházejícím mistrovství bude tradice zachována a MS v hokeji 2016 nabídne zaplněné tribuny. Právě ty tak umocní nejenom celkovou atmosféru v hledišti, ale rozhodně dokážou podpořit i hráče na ledě. Není třeba připomínat, že obecně největší podpora se očekává u zápasů domácího týmu. Jelikož ten patří mezi dlouhodobou světovou špičku, bude se chtít předvést v tom nejlepším možném světle.

Město zatím nevypadá, že by mělo MS v hokeji pořádat

Pár měsíců před oficiálním startem přitom Moskva stále vypadá jako naprosto běžné město, známé z jakéhokoliv jiného koutu Evropy. Člověk neznalý hokeje by tedy jenom těžko poznal, jaká událost se zde bude konat. Samozřejmě to není nic neobvyklého, jelikož podobná situace panuje vždy, ať už se MS v hokeji koná kdekoliv jinde. První náznaky toho, že se událost blíží, totiž začínají až v rámci několika týdnů před oficiálním startem. To už se většina fanoušků začíná připravovat na fandění, do města se postupně dostávají realizační týmy a později i samotní hráči. Vše je tak rázem plné oné hokejové atmosféry. O tom jsme se mohli přesvědčit několikrát už v minulosti.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.