St

Jaké výhody nabídne digitální televize od O2?

operator-o2.png
foto: O2

Standardní anténa vám nevyhovuje? Pokud je to tak, můžete na současném trhu využít mi služby digitálních televizí. Jednu z takových nabídne operátor O2. Podívejme se na hlavní výhody.

Těch je opravdu více než dost. Na samotný úvod je dobré zaměřit se na to, že můžete využívat několik stovek programů, které jsou žánrově rozděleny. Je možné naladit jak ty zcela běžné, které naladíte prostřednictvím antény, tak i ty, které jsou k dispozici jenom v rámci těchto předplacených balíčků. Stačí si vybrat třeba libovolný tarif, nebo jít cestou kompletní nabídky.

U O2 čekejte i výhody spojené se sledováním

U běžné televize máte možnost pouze sledovat film v reálném čase. V tomto případě máte v rukou mnohem více. Můžete si dát pauzu ve vysílání, stejně jako můžete konkrétní pořad shlédnout zpětně. Stejně tak je samozřejmostí nahrávání, nebo volba konkrétního zápasu v rámci sportovních utkání. Tím nejzajímavějším, co dnes O2 může nabídnout, se také týká sportu. Můžete si jednoduše navolit z několika kamer, v rámci kterých chcete případný závod sledovat. I to je výhoda, která aktuálně doslova nemá obdoby. Že lze televizi sledovat v rámci čtyř zařízení je třešničkou na dortu.

I zde je k dispozici správa prostřednictvím moje O2

Díky tomu máte vše, co se vaší televize a vašeho programového balíčku týká, zobrazeno přehledně v rámci jedná administrace. Můžete se nejenom dívat na to, co máte aktivováno, ale v rámci moje O2 lze vše také jednoduše měnit. Stejně tak je možné aktivovat si i přístup do videotéky, kde vás čeká na několik tisíc filmů. Ty si jednoduše pustíte prostřednictvím vaší televize, a to samozřejmě zcela legálně. I to je zajímavá konkurenční výhoda, kterou tento operátor nabídne. Samozřejmě při výčtu výhod nesmíme zapomenout jak na celkově jednoduchou instalaci, tak nesmíme zapomenout ani na příznivou cenu.

 

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.