Jaké možnosti internetu vám nabídne T-mobile?

operator-t-mobile.jpg
foto: T-Mobile

Mezi základní nabídku současných mobilních operátorů logicky patří také nabídka internetu. Ani T-mobile není v tomto směru žádnou výjimkou. Podívejme se, jaké možnosti má k dispozici.

 

Jelikož se jedná o mobilního operátora, musíme říci, že začneme právě tím nejběžnějším, což je dnes mobilní internet. Ten není spojený s ničím jiným, než s konkrétní SIM kartou. Na ní máme předplacený nebo aktivovaný datový tarif, který čerpáme. Internet následně můžeme využívat třeba v rámci našeho mobilního telefonu, ale stejně tak je možné poměrně snadným způsobem využívat dané připojení také v našich tabletech. Stačí, aby měl slot pro danou SIM kartu.

S T-mobile můžete mít internet i doma

Internetových poskytovatelů je na našem trhu více než dost. Mnohé rozhodně potěší to, že se mezi ně může řadit i tento operátor. Konkrétně vám nabídne T-mobile službu s názvem Internet na doma. V rámci ní můžete využívat rychlého a stabilního internetu ve vašem domě nebo bytě, stejně jako třeba na chalupě a kdekoliv jinde. Jelikož jde o připojení bezdrátové, máte zde jistotu toho, že snadno a pohodlně připojíte jakékoliv zařízení. Samozřejmě bez nutnosti využívat kabely, které jsou v současné době skutečným přežitkem.

U Tmobile je k dispozici i předplacený internet

Jedná se o zajímavou variantu toho, když potřebujete internetové připojení nárazově, jenom v rámci několika dní. Jednoduše si aktivujete konkrétní službu právě na zvolené období. Výhodou tohoto internetu je to, že ho můžete využívat kdykoliv a kdekoliv. Jedná se o kombinaci SIM karty, která je umístěna do praktického USB modemu. Ten následně vložíte do vašeho počítače a notebooku a připojení k internetu je jednoduše realizováno. I zde platí, že Tmobile se tímto způsobem snaží rozšířit připojení k internetu i tam a tomu, kde to běžně není moc časté a kde to mnohdy ani není tolik možné a obvyklé.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.