Út

Jaké jsou trendy pro dámské boty pro letošní rok

kkkkkkkkkkkkk.jpg

Chcete být dokonalá? Pokud ano, je třeba zaměřit se na vaši krásu, správný outfit, ale také dámské boty. Pokud nechcete šlápnout vedle, přinášíme vám několik informací o tom, co aktuálně dominuje.

Nejprve začneme barvami, jelikož o nich musíme říci, že čím výraznější, tím lepší. Především potom pro období jara a léta je volba správné barvy něčím, s čím chybu skutečně neuděláte. Hodí se nejenom barvy pastelové, ale hodí se také různé originální kombinace. S takovými botami budete nejenom nepřehlédnutelná, ale budete mít styl, které je pro letošní rok skutečně IN.

Jak na dámské boty z hlediska volby materiálu?

I ty se postupně mění, s ohledem především na současné trendy. Pokud ani v tomto konkrétním směru nechcete udělat chybu, poradíme vám. Hitem je vsadit především na jednoduchost, což znamená, že jsou správnou volbou dámské boty, které jsou například látkové. Tedy samozřejmě s jistotou toho, že kvalita látky bude dostatečná. Hitem je ale také kůže, která dnes především díky svým kvalitativním vlastnostem patří mezi takové řešení, které zcela určitě nezklame. I taková bota bude trendy nejenom letos, ale zcela jistě také v následujících několika letech. Tím si buďte jisty.

Styl může připomínat pánské boty

Jak jsme již uvedli výše, hitem bude také jednoduchost. A to znamená, že především s ohledem na volnočasové nošení budou hitem běžné kecky. Tedy takové, které známe nejčastěji jako pánské boty, ale k dispozici jsou logicky i v dámském provedení. Taková bota s sebou nese nejenom bohaté možnosti z hlediska vzhledu, ale budou to zcela určitě také jistoty spojené s pohodlným nošením. Pokud v letošním roce nechcete šlápnout vedle, a to především nyní, v období jara a léta, je tato volba rozhodně tou, se kterou chybu zaručeně neuděláte. Tím si můžete být stoprocentně jisti i vy sami.

Sdílej článek
na Facebooku
Tagy:

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.