Čt

I operátor Vodafone dnes nabídne špičkový internet

operator-vodafone.png
foto: Vodafone

V minulosti bylo mobilní připojení k internetu známé hlavně pod zkratkou Edge. Jednalo se ale o technologii velmi pomalou. Jak dnes ukazuje Vodafone, dosahovat lze výsledků mnohem lepších.

 

Jelikož lidé dnes nejenom mobilní internet využívají a vyhledávají stále více, je jasné, že v tomto směru musel zapracovat i tento operátor. Díky tomu i jeho zákazníci mohou dosáhnout na to, aby využívali službu označovanou jako 4G LTE. O co konkrétně jde? Že je možné využívat takzvaný Turbo internet, který se může pyšnit rychlostí, která nabídne stahování třeba i 225 Mbit/s. To už se může rovnat klasickému pevnému připojení.

Kde je tento Vodafone internet dostupný?

Velmi dobrou zprávou samozřejmě je dostupnost daného internetového připojení. Zde operátor velmi zapracoval na své celkové infrastruktuře, což následně vedlo k tomu, že již připojení umí nabídnout téměř po celé republice. Konkrétně je pokryto 98 procent našeho území. I díky tomu Vodafone jasně ukázal, že udělal významný krok vřed, který je spojený s nabídkou toho, co lidé chtějí. Samozřejmostí je také to, že danou rychlost internetu není nutné používat jenom v rámci mobilních telefonů, popřípadě v rámci tabletů. Je možné ji využít třeba i k připojení třeba u vás doma, nebo také na chalupě.

Vodafone samoobsluha není k aktivaci potřeba

Dobrou zprávou určitě je to, že není třeba jakékoliv aktivace. V daném ohledu totiž stačí být v dané lokalitě, kde je signál dostatečný, a následně dané rychlosti využíváte zcela automaticky. Nemusí být tedy využívána Vodafone samoobsluha, kde by se služba aktivovala. Jediné, co je třeba podotknout, že k užívání tohoto internetu je nutné mít jak SIM kartu, tak i mobilní telefon nebo jiné zařízení, které umí danou technologii zpracovat. Dnes nám kartu operátor zdarma vymění a mezi telefony a tablety se řadí všechno moderní kousky na trhu.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.