Po

Co nabídce Vodafone podnikatelům a firmám?

operator-vodafone.png
foto: Vodafone

Je jasné, že Vodafone primárně cílí na běžné klienty z řad soukromých osob. Těm nabídne hlavně služby spojené s voláním a internetem. Cílit ale umí i na firemní klientelu. Co konkrétně jí nabídne?

Pojďme si společně zmapovat služby, které tento mobilní operátor může nabídnout právě podnikatelům. Je jedno, zda se jedná o menšího živnostníka, nebo velkou firmu. V obou případech je základ jasný. Je to volání, stejně jako je to i možnost využívání různých datových tarifů. I to patří mezi nejběžnější, rozhodně ale ne jediné služby, které jsou v tomto případě nabízené.

Co má k dispozici Vodafone pro střední firmy?

Začněme určitě tím, co si tento operátor připravil pro segment středních firem. Volání a připojení k internetu samozřejmě dominuje. Jsou to ale i neméně oblíbené pevné datové služby, které lze prostřednictvím Vodafone využívat. Konkrétně jde samo zřejmě o možnost mít k dispozici pevné připojení k internetu, třeba ve vaší kanceláři, nebo na dalších místech, která souvisí s firemním zázemím. Dále to jsou ale i různá další pokročilá řešení, která můžete jako klienti. Jde například o řešení, která jsou spojena provozem ve vaší kanceláři, stejně jako může jít o řešení spojené se správou vašich dat, stejně jako se správou firmy jako takové.

Vodafone samoobsluha a další služby jsou dostupné i velkým korporacím

Jsou to samozřejmě i ty největší firmy na našem trhu, které se mohou na služby tohoto operátora přímo obrátit. I těm může nabídnout služby, které souvisí s voláním a mobilním nebo pevným internetem. Vše doplňuje také na míru sestavené M2 řešení, které se konkrétně týká hlavně snížení provozních nákladů firmy, stejně jako možnosti automatické kontroly. Stejně jednoduše, jako funguje třeba Vodafone samoobsluha, může fungovat i tato služba, která je vhodná jak pro tuzemskou velkou firmu, tak logicky i pro případnou nadnárodní společnost.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.