Ne

Věděli jste, že Cofidis dodržuje desatero bezpečného půjčování?

instituce-cofidis.jpg
foto: Cofidis

I nebankovní poskytovatelé půjček se dnes snaží být v první řadě odpovědní. Výjimkou není ani společnost Cofidis. Zajímá vás, co konkrétně dodržuje a k čemu nabádá své klienty? Zjistěte to.

Stejně jako jsou různé etické kodexy, mají nebankovní společnosti také různá desatera a standardy. Ty se logicky vážou k tomu, aby jejich půjčky byly produktem, který pomůže. Ani ony nechtějí, aby svým úvěrem způsobily žadatelům, finanční komplikace, nebo ho dostaly do dluhových pastí. Ve stejném duchu jedná i tento poskytovatel. Všechny své priority shrnul do praktického desatera. Podívejme se společně na to, v čem je unikátní.

Cofidis nabádá k odpovědnosti hlavně vás

Primárním důvodem daného desatera je to, aby nabádalo k odpovědnosti každého žadatele, který má o půjčku zájem. Dočteme se tak informace o tom, že je dobré vytvářet si přehledy o našich financích, stejně jako je dobré vytvářet si finanční rezervy. Dále Cofidis nabádá také k tomu, abychom si půjčovali, jenom když potřebujeme, stejně jako abychom si půjčovali přesně tolik, kolik potřebujeme. Důležité je také mít jasný přehled o nabízeném produktu, tedy o jeho charakteristice, stejně jako o jeho podmínkách, nebo také o tom, jaké jsou konkrétní úrokové sazby.

Cofidis půjčky bez registru jsou spojeny s transparentností

Dále ale společnost nabádá také k tomu, abychom si vše dobře spočítali, abychom vybírali kvalitního poskytovatele, nebo abychom vždy zjišťovali potřebné informace. Dále radí vybrat si společnost, která je transparentní, férová a má dobré zázemí. To vše mohou splňovat právě Cofidis půjčky bez registru. Díky nim máme jistotu toho, že rozhodně nebude daný úvěrový produkt spojený s jakýmikoliv nestandardními postupy, podmínkami, nebo snad poplatky. Ostatně tomu odpovídá i řada pozitivních referencí, stejně jako tradice, nebo i bohatý výběr produktů, ze kterých může vybírat každý, ať už má jakékoliv požadavky, nebo své možnosti.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.