So

Společnost Home Credit má několik zásad. Jakých?

instituce-homecredit.jpg
foto: Home Credit

Správnou úvěrovou společnosti poznáme nejenom podle historie, charakteru půjčky, nebo přístupu ke klientům. Poznáme ji také podle několika zásad, které má. Jaká je v tomto směru společnost Home Credit?

Zásady, které tato nebankovní společnost má jsou spojeny především s férovým přístupem, stejně jako s odpovědností. Podíváme-li se na ně konkrétně, patří mezi jednu z nich i zásada spojená s tím, že se Home Credit snaží být férovým odpovědným a rovnocenným partnerem každého žadatele. S tím souvisí i to, že má svá práva, ale také povinnosti. Totéž platí i o samotných klientech. Že je daný vztah skutečně rovnocenný, to může dokázat také aktuálně podepisovaná smlouva.

Nebankovní společnost Home Credit neúčtuje poplatky

Co je velký problém současných nebankovních úvěrů, to jsou rozhodně poplatky za sjednání, poskytnutí, nebo vedení půjčky. V tomto případě se jich bát nemusíte. Dále máte jistotu v tom, že je Home Credit maximálně transparentní a při podpisu budete vždy vědět, kolik zaplatíte za danou půjčku. S tím souvisí také to, že každé žádost o půjčku je posuzována individuálně a v případě potřeby jsou s vámi probrány všechny možnosti toho, jaký úvěr si vzít, nebo jak dlouho ho splácet. To proto, abyste se nedostali do finančních problémů a do dluhových pastí. S tím souvisí i možnost sjednání doplňkových služeb, jako jsou pojistky.

HomeCredit si zakládá i na rychlosti vyřízení

Další zásada se týká také samotné rychlosti, s jakou je půjčka vyřizována. Vždy platí, že peníze můžete mít už následující den po tom, co je podepsána smlouva. K tomu přispívá i možnost jednoduché online nebo telefonní žádosti. HomeCredit však nezklame ani v otázkách termínů splatnosti. Nejenom, že vám každou splátku raději připomene, ale v případě potřeby vám umožní i bezproblémové odložení splátky, nebo třeba snížení její konkrétní výše. Zkrátka snaží se jakýkoliv váš problém nejprve řešit bez případných sankcí.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.