Půjčka Kredito24 je vhodná i pro podnikatele

instituce-kredito24.jpg
foto: Kredito24

Nejčastěji si o úvěrové produkty žádají běžné soukromé osoby. Stejně tak ale mohou potřebovat půjčku také podnikatelé. Těm vychází vstříc i oblíbený nebankovní poskytovatele Kredito24.

Podnikatelé jsou dnes také skupinou lidí, která může potřebovat peníze. Je jedno, zda se jedná o drobnějšího živnostníka, nebo třeba majitele velké firmy. Potřeby daných lidí mohou být různé. Pokud tedy nepotřebují velké částky, ale naopak jenom pár tisíc korun, může být tento poskytovatel ideální možností pro každého, kdo má zájem získat peníze.

Podmínky jsou na Kredito24 stejné pro všechny

Pokud se rozhodnete požádat si jako podnikatelé, můžete si být jisti tím, že podmínky jsou pro vás stejné, jako byste žádali jako soukromá osoba. To znamená, že máte možnost požádat si o sumu až 15 000 Kč, která bude následně kombinovaná s termínem splatnosti. Ten může být až třicet kalendářních dní. Na co nesmíme zapomenout, to je i informace o tom, že po vás Kredito24 nemusí chtít žádné doklady spojené třeba s vašimi výdělky, nebo s finanční historií. Pokud však máte novou firmu, je možné, že budete požádáni o doložení několika faktur. Většinou se ale bez toho obejdete.

Kredito24.cz nabídne půjčku na cokoliv

I podnikatelé mohou mít různé potřeby a je jasné, že v tomto směru jim tento poskytovatel vychází plně vstříc. Tím samozřejmě myslíme to, že na Kredito24.cz si lze požádat o půjčku neúčelovou. Je tedy jedno, zda bude podnikatelem použita k soukromým výdajům, nebo z ní budou hrazeny výdaje spojené třeba s rozvojem firmy. Ať už je váš případ jakýkoliv, buďte si jisti hlavně tím, že daný účel nebudete muset nikomu sdělovat, stejně jako nebude nutné ho také komukoliv dokládat. I to jsou pozitiva, která může využít i ten žadatel, co nepatří do segmentu zaměstnanců. Procento takových žadatelů díky tomu rok od roku přibývá.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.