St

Jak vypadá spotřebitelský úvěr u Ferratum?

instituce-ferratum.jpg
foto: Ferratum

Mysleli jste si, že se tato společnost zaměřuje výhradně jenom na nabídku menších úvěrů? Je to samozřejmě pravda. Rozšiřuje však své působení také do tohoto půjčkového segmentu.

Než se podíváme na základní charakteristiku této možnosti, rozhodně musíme říci, že spotřebitelský úvěr není pro každého. Je určený jenom pro stávající klienty tohoto poskytovatele. Není tak možné požádat si o něho v případě, kdy jste ještě u Ferratum neměli žádnou půjčku. Souvisí s tím totiž i to, kde si o něho můžete požádat. Je to možné jenom v rámci administrace. K přístupu potřebujete vaše rodné číslo a také přidělený PIN, který je alternativou standardního hesla.

Co nám spotřebitelský úvěr Ferratum může nabídnout?

Pro koho je tato půjčka určená, již víme. Nyní se podívejme také na to, kolik nám vlastně může být poskytnuto peněz. To nejzajímavější je jistě to, že sumy se pohybují mnohem výše, než u klasické půjčky před výplatou. Může pro nás být připraveno i několik desítek tisíc korun. Ty se hodí nejenom při řešení našich finančních problémů, ale hlavně ve chvíli, kdy již plánujeme větší investice. Zapomínat nesmíme také na to, že tento úvěr už Ferratum s klasickou možností splácení. Máme-li být konkrétní, je možné si peníze vzít až na dobu jednoho celého roku a splácet je v pravidelných měsíčních splátkách.

Tato Ferratum půjčka je posuzována individuálně

Jak již bylo zmíněno, nejedná se o běžnou veřejnou nabídku, ale spíše o tu neveřejnou, pro současné klienty. S tím souvisí i to, že se musí jednat o klienta, který neměl s klasickou mikropůjčkou žádný problém a vždy splatil, co měl – a v čas. Právě to je ideální klient, kterému může být tato Ferratum půjčka určena. Zapomínat nesmíme také na individuální posouzení a individuální vyřízení samotné žádosti. Většinou je však společnost podobně benevolentní, jako je tomu v rámci těch jednodušších a menších úvěrových produktů.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.