Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Po

Co nabídce Vodafone podnikatelům a firmám?

Je jasné, že Vodafone primárně cílí na běžné klienty z řad soukromých osob. Těm nabídne hlavně služby spojené s voláním a internetem. Cílit ale umí i na firemní klientelu. Co konkrétně jí nabídne?

číst článek
St

Jak vypadá spotřebitelský úvěr u Ferratum?

Mysleli jste si, že se tato společnost zaměřuje výhradně jenom na nabídku menších úvěrů? Je to samozřejmě pravda. Rozšiřuje však své působení také do tohoto půjčkového segmentu.

číst článek

Půjčka Kredito24 je vhodná i pro podnikatele

Nejčastěji si o úvěrové produkty žádají běžné soukromé osoby. Stejně tak ale mohou potřebovat půjčku také podnikatelé. Těm vychází vstříc i oblíbený nebankovní poskytovatele Kredito24.

číst článek
Ne

T-mobile nabídne dva hlavní typy tarifů

Tohoto mobilního operátora rozhodně není třeba nijak zvlášť představovat. Dnes bychom ho mohli považovat za skutečnou stálici současného mobilního trhu. Jaké dva hlavní typy tarifů nabídne?

číst článek
Út

S RePůjčkou od Equa bank získáte zpět peníze, se kterými jste se již rozloučili

Tlučete hlavou do zdi pokaždé, když máte splácet měsíční splátku svojí půjčky, protože již dnes dobře víte, že jste ji mohli pořídit mnohem levněji? V tom případě vezměte na vědomí, že existuje šance, jak toto chybné rozhodnutí zvrátit! S RePůjčkou od Equa bank totiž ušetříte průměrně až 20 000 Kč, což je částka, která jistě stojí za to, abyste se o celou záležitost začali zajímat. S převedením své stávající půjčky přitom nebudete mít takřka žádné starosti a možná na vás čeká i velmi milé překvapení v podobě hodnotného dárku.

číst článek
Čt

Jaké výhody přináší volání od O2?

Pokud si tohoto operátora vyberete za účelem toho, že prostřednictvím jeho služeb a tarifů budete telefonovat, rozhodně nebudete zklamáni. Podívejme se proto na několik výhody, které O2 nabídne.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.