Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

St

Jakým způsoby lze požádat o půjčku Profi Credit?

Jsou různé možnosti, jak dnes můžeme požádat o půjčku. Podívejme se proto na to, co konkrétně nabídne v tomto směru poskytovatel Profi Credit. Ten dnes patří mezi vyhledávané společnosti.

číst článek
Ne

Věděli jste, že Cofidis dodržuje desatero bezpečného půjčování?

I nebankovní poskytovatelé půjček se dnes snaží být v první řadě odpovědní. Výjimkou není ani společnost Cofidis. Zajímá vás, co konkrétně dodržuje a k čemu nabádá své klienty? Zjistěte to.

číst článek
Čt

Kontokorent od Fio banky – finanční hotovost k dispozici snadno a rychle!

Zase se přiblížil konec měsíce a Vám je jasné, že nevystačíte s penězi? To je opravdu k vzteku! Jistě již se Vám dělá mdlo při vědomí toho, že budete muset zase žádat své příbuzné a známé o poskytnutí krátkodobé finanční výpomoci.

číst článek
Ne

Kreditní karta World od ČSOB Vás ve světě ve štychu nenechá

Vlastnit kreditní kartu již dnes patří k běžnému společenskému bontonu. Není však karta jako karta! Mnohé z nich Vám místo výhod přinesou řadu starostí a mohou se stát i zdrojem velkých nepříjemností. Proto je třeba dbát při výběru kreditní karty na to, aby se jednalo o produkt skutečně prověřený, který má za sebou tisíce spokojených zákazníků. 

číst článek
Čt

Oddlužení vás zbaví dluhů

Stává se, že se člověk dostane do tíživé finanční situace, kdy nezvládá splácet své pohledávky. Řešením je tzv."osobní bankrot", který dlužníkovi umožní navrátit se k aktivnímu zapojení do umořování svých dluhů ve výši alespoň 30%. Návrh na povolení oddlužení spolu s insolvenčním návrhem podává výhradně dlužník a pouze na stanoveném formuláři.

číst článek
Po

Česká spořitelna a její konsolidace půjček Vám může zachránit střechu nad hlavou

Budíte se v noci hrůzou při představě, co vše Vás čeká v následujících dnech? Děsíte se toho, jak zase budete po zaplacení všech nutných splátek Vašich dluhů a dalších výdajů živořit do další výplaty?

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.