Po

Zásluhou Flexikreditu od GE Money bez energií nezůstanete

instituce-gemoney.jpg
foto: GEmoney

Můžete být sebelepší hospodář a taková situace třeba stejně jednou přijde. Stačí pár nečekaných výdajů za rozbité spotřebiče a na neodkladné potřeby Vašich dětí a Vy najednou zjistíte, že Vám nezbývá na zaplacení něčeho tak důležitého, jako jsou energie.

Trvalý příkaz z důvodu nedostatku peněz z Vašeho účtu neodejde a Vy se pak již jen modlíte, jak vysoké bude penále, zda se budete mít v čem koupat nebo si ještě vůbec večer rozsvítíte. Pokud jste majiteli Flexikreditu u GE Money, tato starost Vás mine obloukem. Jmenovaná služba totiž umožňuje přečerpání Vašeho běžného účtu až do debetu 100 000 Kč.

GE Money nabízí Flexikredit s neomezenou splatností

Flexikredit přitom lze čerpat po neomezeně dlouhou dobu! Jak je to možné? Čerpaný úvěr je totiž permanentně splácen z příchozích plateb nebo vkladů na Váš účet, čímž se zase obnovuje možnost s penězi disponovat. Nemusíte mít přitom jakékoli obavy, že byste tuto službu hradili zbytečně, protože za ni platíte jen tehdy, když ji čerpáte! Podmínkou využívání Flexikreditu GE Money je jen to, aby měsíční obrat na účtu činil alespoň 50 % povoleného limitu.

 

Flexikredit GE Money Bank je určen všem

Nemusíte se přitom obávat, že byste na tuto službu neměli nárok. Spokojenými uživateli Flexikreditu jsou i studenti, kterým je umožněno získat kontokorent ve výši 2 000 – 10 000 Kč. Místo Potvrzení o příjmu se však od nich vyžaduje předložení aktuálního Potvrzení o studiu nebo indexu. Jestliže již vlastníte kontokorent u nějaké jiné banky, není to žádný problém. Vše je naopak velmi jednoduché! Přineste na pobočku smlouvu o něm z Vaší původní banky a GE Money Bank již zařídí všechno ostatní za Vás. Postupem času je navíc nanejvýš pravděpodobné, že Vám banka jako svému váženému klientovi Flexikredit ještě podstatně navýší!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.