Po

To není vtip! Air Bank Vám skutečně nabízí půjčku se sazbou 9,9 %

instituce-airbank.jpg
foto: Airbank

Každý již zřejmě někdy uvažoval o půjčce. Jenže ty úroky! Jen pomyšlení na ně celou řadu lidí od podobných úvah rychle odradí. Raději se zatvrdí, odepřou si nějaké rozptýlení nebo potřebu, než by později platili i několikrát více, než si půjčili. Není se jim co divit. Mají rozum! Slyšeli jste ale už o půjčce se sazbou 9,9 %? To není žádný vtip, ale nabídka od Air Bank!

Air Bank odpouští spolehlivým klientům poslední splátky

Je to známá věc. Není žádným tajemstvím, že vzájemné vztahy jsou vždy založeny především na důvěře. Air Bank si umí také vážit klientů, kteří drží svoje slovo, a neváhá je odměnit. Poskytuje jim proto úrokovou sazbu pouhých 9,9 %. Poslední splátky Vám totiž odpustí. Nehledejte v tom žádné fígle, je to skutečně tak! Vaše úspora může lehce být až několik desítek tisíc korun, čímž odpadá hlavní důvod toho, proč si v případě potřeby nepůjčit. Neodpírejte si proto příjemné a potřebné věcí a pořiďte si je již dnes!

Airbank nabízí půjčku bez poplatků

Bojíte se poplatků za sjednání půjčky, za její vedení, za případnou mimořádnou splátku, za předčasné splacení nebo jen za to, že vkročíte do banky? Nemusíte se obávat, s půjčkou od Airbank žádné takové výdaje mít nebudete, protože tato banka Vám poskytne úvěr skutečně bez poplatků. Vše si navíc můžete již dopředu spočítat online. Zjistíte, kolik Vám banka půjčí i jaký úvěr je pro Vás nejvýhodnější.

Rozhodněte se sami, zda svoji žádost dokončíte online, poštou, na pobočce nebo využijete kurýra. Pokud se obáváte toho, že Vám zvolená půjčka nebude vyhovovat, není nic lehčího, než abyste ji do 30 dnů vrátili. Zpátky dostanete i úroky, a to samozřejmě opět bez toho, aby Vám byly účtovány jakékoli poplatky. Pamatujte však na to, že této služby můžete využít jen jednou!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.