Čt

S U kontem od UniCredit můžete vybírat zdarma ze všech bankomatů u nás i v zahraničí

instituce-unicredit.jpg
foto: UniCredit

Víte, který poplatek patří mezi ty, jež klienty bank nejvíce štvou? Ano, správně, je to poplatek za výběry z bankomatů! Majitelé U konta u UniCredit se však mohou nad výsledky podobných anket jen shovívavě usmívat.

Oni totiž za tyto transakce nemusí platit ani korunu. Jejich banka totiž dobře ví, že chtít peníze po svých zákaznících za to, že si vybírají svoje vlastní peníze, je skutečně nevhodné.

Využívejte aktivně své konto a za jeho vedení nezaplatíte UniCredit ani korunu

Osobní konto můžete mít vedené naprosto zdarma, jestliže splníte jednoduchou podmínku. Postačí, když budete mít bezhotovostní kreditní obrat alespoň 12 000 Kč měsíčně. Tak je to jednoduché! Užívání U konta u UniCredit si přitom můžete vyzkoušet první dva měsíce zcela zdarma a teprve potom vstupuje tato podmínka v platnost. Jestliže jste starší 18 let, nic vám nebrání, abyste si požádali i o poskytnutí, správu a vedení kontokorentního úvěru na vašem běžném účtu. Zdarma k němu obdržíte také platební kartu Debit MasterCard.

S U kontem od UniCredit Bank budou veškeré standardní trvalé i jednorázové příkazy provedeny bez poplatku

Litujete nyní toho, že jste se již v minulosti neprozřetelně upsali nějaké jiné bance? Nikdy není pozdě svoje rozhodnutí změnit! Stačí se zastavit při cestě z práce na pobočce UniCredit Bank a její pracovníci již vyřídí vše potřebné za vás. Do své původní banky nemusíte osobně vůbec vkročit, takže se vyhnete nepříjemnému přemlouvání i vysvětlování. Do 15 kalendářních dnů budete mít nastaveny veškeré trvalé příkazy přesně tak, jak to bylo ve vaší původní bance. Vše bude fungovat stejným způsobem, jako tomu bylo předtím, jen peněz na vašem účtu U konto bude zůstávat výrazně víc. Tak vypadá změna, která se jednoznačně vyplatí!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.