So

Kupujeme auto s Ge Money. Jaké jsou možnosti?

instituce-gemoney.jpg
foto: GEmoney

Banky na současném trhu nejsou nutně spojeny jenom s tím, že nám mohou nabídnout neúčelové úvěry. Například Ge Money dokáže nabídnout i úvěr účelový. Na co konkrétně? Na nákup auta.

Automobil dnes potřebuje k životu téměř každý. Je tedy jasné, že primárně hledáme možnosti toho, jak ho koupit jednoduše a výhodně. V tomto směru platí, že dobrou cestou je vzít si úvěr. Ten nám může poskytnout i tato banka. Podívejme se proto na základní specifikace toho, jakými cestami vlastně můžeme jít. Tou první je to, že nemusíme nutně vybírat jenom automobil. Financovat lze výhodně třeba také koupi motocyklu. I ten je v možné koupit pomocí úvěru.

Na jaká auta nám Ge Money půjčí?

Samozřejmě možných typů je dnes více než dost. Máme-li být ale opravdu konkrétní, neměli bychom zapomínat na fakt, že zakoupit je možné jak nové automobily, tak samozřejmě i ty ojeté. Je tedy jenom na nás, zda vyrazíme do autosalonu, nebo do autobazaru. V obou případech platí, že Ge Money nabídne jistotu výhodného financování. A to s úrokem, který je v nižších jednotkách procent. Tem může být spjatý třeba i s některými konkrétními vozy, díky čemuž lze získat vlastní osobní auto s jistotou, že daný úvěr nebude zase až tak dražší, než když si budeme nový vůz kupovat standardně, v hotovosti.

K nabídce Ge Money Bank se váže několik výhod

Nezapomínejme na to, že k samotné nabídce financování se váže i několik výhod. Jelikož se jedná o účelový úvěr, máme samozřejmě možnost dosáhnout na nízkou úrokovou sazbu, stejně jako ne zajímavé podmínky splácení. Pozitivem je také to, že se nemusíme bát náročného schvalování. V tomto směru platí, že Ge Money Bank se snaží vyhovět každému. A aby financování vozu nebylo spojeno s případnými dalšími výdaji, nabídne banka třeba bezplatné povinné ručení, a to na dobu až jednoho celého roku. I to je pozitivum, se kterým je dobré počítat.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.