Ne

Kreditní karta World od ČSOB Vás ve světě ve štychu nenechá

instituce-csob.jpg
foto: ČSOB

Vlastnit kreditní kartu již dnes patří k běžnému společenskému bontonu. Není však karta jako karta! Mnohé z nich Vám místo výhod přinesou řadu starostí a mohou se stát i zdrojem velkých nepříjemností. Proto je třeba dbát při výběru kreditní karty na to, aby se jednalo o produkt skutečně prověřený, který má za sebou tisíce spokojených zákazníků. 

Zaplaťte kreditní kartou World od ČSOB a získejte o rok delší záruku!

V žádném případně nesáhnete vedle, pokud dáte příležitost kreditní kartě World! S tou se totiž neztratíte nikde ve světě a získáte k ní celou řadu výhod, které Vám budou majitelé jiných kreditních karet pouze závidět! Vašemu mobilnímu telefonu skončila minulý měsíc záruka a nyní se rozhodl stávkovat, přičemž to vypadá, že si z něho už nezavoláte? Tak to je opravdu k vzteku! Pokud byste však bývali zaplatili svůj mobilní telefon kreditní kartou World, mohly být Vaše problémy vyřešeny. Vaše záruka by totiž byla o rok delší! ČSOB navíc nabízí stejnou službu i při platbě kreditní kartou za tablety, domácí spotřebiče a rozličné nářadí na zahradu. Ke svému nákupu získáte dokonce i pojištění těchto věcí proti poškození, rozbití nebo krádeži. Kreditní karta World Vám tak pomůže i k úhradě rozbitého displeje na Vašem mobilu!

Udělejte kartou World od CSOB radost svým blízkým!

Není nad to, když někomu uděláte radost a ještě k tomu z toho sami máte profit! Prostřednictvím kreditní karty World nejen potěšíte své blízké, ale CSOB Vám za to poskytne ještě větší odměnu na nákupy. Je přitom skutečně z čeho vybírat, protože členství v MasterCard ELITE programu Vám dovolí využívat zvýhodněných nabídek celé řady značkových obchodů, restaurací i wellness center. Kreditní karta World Vám dokonce umožní i vstup do letištních salonků v Praze a ve Vídni! Tuto báječnou kartu přitom můžete mít při měsíční útratě 5 000 Kč úplně zdarma!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.