Po

Komerční banka je tu pro Vás s úvěrem na notebook Apple pro studenty

instituce-kb.jpg
foto: Komerční banka

Váš notebook odešel do věčných lovišť a peněz na nový se Vám momentálně nedostává? Tak to je opravdu veliká nepříjemnost a zapeklitá situace! Vše navíc ještě zhoršuje fakt, že jej nutně potřebujete ke svým studijním povinnostem.

Nebudeme si nic nalhávat, psát bakalářskou nebo diplomovou práci třeba v knihovně nebo internetové kavárně je prostě nemožné, vždy se najde někdo, kdo Vás bude rušit a kvalita Vaší práce tomu potom odpovídá. Kde však vzít na nový, když máte momentálně hlouběji do kapsy? Záchranou pro studenty vysokých škol všech ročníků i typů studia je úvěr na notebook Apple.

Komerční banka poskytne úvěr na notebook Apple takřka všem studujícím

K tomu, abyste získali kvalitní notebook, který může zachránit Vaše studium, stačí opravdu málo. Stačí, abyste svoji žádost doložili platným potvrzením o studiu, platnou kartou ISIC a dvěma doklady totožnosti. Komerční banka přitom nabízí svým klientům tento úvěr bez nutnosti zajištění, bez poplatků i bez dokládání příjmů. Každý zájemce má také možnost zvolit si pro něho ideální výši a počet splátek.

KB dává na výběr ze čtyř druhů MacBooků

Nemusíte se přitom obávat, že si nevyberete, protože v nabídce jsou čtyři druhy MacBooků, z nichž jeden je lepší než druhý. KB myslí na potřeby svých klientů, a proto je možné si tyto notebooky pořídit ještě mnohem levněji, než by byla jejich pořizovací cena v obyčejném obchodě. Kromě kvalitního notebooku, který Vám budou všichni závidět, navíc získáte i studentské konto G, které Vám samo o sobě přinese řadu výhod! Pro Vaše klidné svědomí navíc můžete uzavřít Pojištění schopnosti splácet, jež Vám pomůže v případné nečekané životní situaci, která by mohla ohrozit splácení Vašeho úvěru. Neváhejte a zajděte si pro svůj nový notebook Apple již dnes!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.