Ne

Jakou charakteristiku má půjčka od Air Bank?

instituce-airbank.jpg
foto: Airbank

Než si vezmete jakoukoliv půjčku, měli byste se primárně seznámit s její charakteristikou. Zjistěte spolu s námi, jak je na tom Air Bank a právě její dnes tolik oblíbená možnost klasického úvěru.

 

Tím nejdůležitějším, čím bychom měli rozhodně začít, to rekombinace částky a kombinace termínu splácení. Zde má banka na výběr ze skutečně širokých možností. Máme-li být konkrétní, tak není problémem získat částku 5 000 Kč, stejně jako není problémem získat také sumu až 600 000 korun českých. Ve všech případech je možné peníze využít na cokoliv. S částkou poté souvisí i splácení. Vybrat si můžeme dvě možné varianty, kdy budeme splácet 6, stejně jako i 96 kalendářních měsíců. Jak si možnosti nakombinujeme je na vás.

Air Bank je bez poplatků

Co s charakteristikou také souvisí? Rozhodně fakt, že je tato půjčka zcela bez poplatků. To se výrazně podepisuje na výhodnosti, kdy se nemusíme bát toho, že bychom platili cokoliv navíc. Máme tak jistoty spojené s tím, že neplatíme ani za vyřízení nebo vedení, ani za případné předčasné splacení. Všechny takové případné platby jsou u Air Bank nulové. To platí u klientů stávajících, tak samozřejmě i u klientů nových. A aby bylo ovládání a správa půjčky co možná nejjednodušší, lze ji vidět online, v rámci internetového bankovnictví.

Výhodný úrok a vracení splátek je u AirBank samozřejmostí

Na co také nezapomínat? Logicky na výhody spojené s tím, že je půjčka od této banky výhodná. Konkrétně je to možnost nechat si vrátit splátky. K čemu to povede? Že vám jsou ty poslední odpuštěny a vy tak úvěr ukončíte dříve, než v rámci sepsané smlouvy. Odpuštění splátek se ale pozitivně podepisuje také na tom, že AirBank nabídne jeden z nejvýhodnějších úroků, který na našem trhu vůbec je. Konkrétně je to sazba 9,9 procenta, což patří k sazbě skutečně bezkonkurenční. To bylo potvrzeno také v celé řadě testů.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.