Út

Hypotéka Cetelem – co nabídne?

instituce-cetelem.jpg
foto: Cetelem

Jste zvyklí, že hypotéky nabízejí pouze banky? Dnes není problém zajistit si financování svého bydlení i u nebankovní společnosti. Konkrétně rozhodně potěší nabídka, se kterou přichází Cetelem.

Tato nebankovní společnost je známá nejenom ze světa účelových a neúčelových úvěrů, ale i ze světa kreditních karet. Tím ale oblast jejich služeb nekončí, jelikož dominuje také v hypotékách. Důvod, proč jednu takovou sjednat může být skrytý už v úrokové sazbě. Ta začíná na velmi příjemné hodnotě, která je pouze 1, 79 procent ročně. To vše i díky tomu, že při poskytování tato společnost spolupracuje s bankou Wüstenrot.

Jaké výhody hypotéka od Cetelem má?

Podívejme se nejprve na několik hlavních výhod, které s hypotečním produktem souvisí. Zde určitě potěší to, že se vyhnete poplatkům. Neplatíte ani za zpracování vaší žádosti, ani za čerpání úvěru, ani za rezervaci úvěrových zdrojů. Stejně tak vám bez jakýchkoliv sankcí umožní Cetelem realizovat také mimořádnou splátku. Ta může být až v sedmdesátiprocentní výši z hodnoty celého úvěru. Tím ale pozitiva nekončí, jelikož hypotéku můžete získat bez nutnosti sjednávat si běžný účet. I to celkově zjednoduší celkový proces nejenom získání, ale i vedení tohoto dnes nejoblíbenějšího produktu ve světě půjček.

Na co umožní cetelem.cz hypotéku použít?

Zde nehledejte žádné háčky ani komplikace. Proč? Jelikož není problémem hypotéku využít na koupi domu nebo bytu, stejně jako na stavbu vlastní nemovitosti. Mimo to je na webu cetelem.cz také uvedeno, že lze s hypotékou rekonstruovat. To je spojeno s dosud nezmíněnou výhodou, kdy není třeba dokládat jednotlivé faktury. A jaký je charakter hypotéky jako takový? Jelikož je vše sjednáváno i posuzováno individuálně, není její horní hranice nijak omezena. Splatnost je možné volit bez problémů i v desítkách let, stejně jako můžete mít jako klienti v rukou také délku samotné fixace. I to ukazuje, že se tato hypotéka v lecčem dokonale vyrovná i bankám.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.