Po

Fio banka nabídne i úvěry na obchodování

instituce-fiobanka.jpg
foto: Fio banka

Právě Fio banka je dnes poměrně známým a oblíbeným hráčem na poli investování. To znamená, že je s ní spojena možnost toho, že zde můžeme zhodnotit své finance. Kde je ale vzít?

Formou úvěru! Právě úvěr na obchodování je poměrně zajímavý typ úvěrového produktu, který tato banka nabídne. V čem je vlastně unikátní? Primárně v tom, že máme možnost získat peníze na to, abychom je mohli investovat a pomocí nich si vydělat další částky. Dnes platí, že pomocí tohoto úvěru můžeme investovat do celé řady titulů, a doplnit tak naše vlastní finance, kterých zatím k zajímavějšímu financování nemáme dostatek. Tento typ úvěru je proto vhodný hlavně pro aktivní investory.

S úvěrem má Fio banka spojenu řadu výhod

Na co je daný úvěr vhodný, to již víme. Nezapomínejme však na to, že je s ním spojena celá řada výhod. Mezi hlavní patří třeba absence poplatků. Za vyřízení, předčasné splacení, stejně jako za vedení neplatíme nic. Stejně tak nás žádné sankce nečekají ani ve chvíli, kdy se rozhodneme peníze nakonec nevyužít. A pokud je využijeme, umožní nám Fio banka čerpat třeba jenom část. Zde oceníme to, že samotné úrokové sazby jsou aplikovány pouze na onu vyčerpanou část, nikoliv na celou předschválenou výši našeho úvěru. Navíc platí, že u intraday obchodů neplatíte úrokovou sazbu žádnou.

Obchodovat nám Fio umožní s řadou titulů

Nezapomínejme také na to, že i když je úvěr spjatý s investováním, můžeme využít celou řadu titulů, do kterých naše peníze vložíme. Samozřejmostí je i to, že můžeme spekulovat nejenom růst, ale samozřejmě také konkrétní pokles. Výhodou je také to, že i při investování s tímto úvěrem nám Fio umožní používat takzvaného pákového efektu. Tedy ideální možnosti toho, jak můžeme znásobit naše výnosy, i když reálně investujeme skutečně jenom menší částky. Jistotou pro každého je také příznivá úroková sazba, aby se úvěr vůbec pro investování hodil.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.