Ne

Era platební karty jsou tu především pro příznivce jednoduchosti a spolehlivosti

instituce-era.jpg
foto: era

Velkou hotovost u sebe dnes již nosí v podstatě jen lidé, kteří jsou vyššího věku, nebo jsou nezodpovědní. První tak činí proto, že veškeré novinky považují za něco, co se hodí jen pro mladší generaci a oni se to již učit nehodlají, protože nechtějí, aby pronikly do jejich starého světa.

Druzí to často dělají z pohodlnosti, lehkovážnosti nebo neznalosti. Procitnou často teprve ve chvíli, kdy jsou okradeni a teprve potom si uvědomí, jak snadno mohli všem nepříjemnostem předejít, kdyby zavítali třeba do Era banky pro nějakou z jejích platebních karet.

S Era platebními kartami získáte automatickou slevu na nákup pohonných hmot

Majitelé Era platebních karet u sebe nemusí nosit hotovost, protože s nimi zaplatí u nás i v cizině. Peníze mohou vybírat i z jakéhokoli bankomatu, případně zcela zdarma prostřednictvím v současnosti stále oblíbenější služby CashBack. Spokojení klienti na ní oceňují, že nemusí platit žádný poplatek, zároveň se vyhnou i ztrátě času na poště nebo u bankomatu. Každý klient Poštovní spořitelny pak při platbě platební kartou získá slevu 0,40 Kč na litr při nákupu pohonných hmot načerpaných v čerpací stanici EuroOil. Minimální částka nákupu je v tomto případě 300 Kč.

Využívejte éra přihlášení a plaťte s Era platebními kartami bezpečně na internetu

Banka vám přináší pochopitelně možnost zaplatit platebními kartami Poštovní spořitelny také na internetu, a to bez obav z jejich zneužití. Stačí se přihlásit pomocí éra přihlášení a technologie 3D Secure je vám zcela k dispozici. Platby na internetu se nyní nově potvrzují SMS klíčem, jenž je v průběhu platby zaslán na váš mobil, což má za následek, že bezpečnost celého platebního procesu se ještě značně zvýšila. Jestliže na internetu platit nechcete, nic se neděje, tuto službu si totiž nemusíte aktivovat!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.