Banky

Ne

Jakou charakteristiku má půjčka od Air Bank?

Než si vezmete jakoukoliv půjčku, měli byste se primárně seznámit s její charakteristikou. Zjistěte spolu s námi, jak je na tom Air Bank a právě její dnes tolik oblíbená možnost klasického úvěru.

 

číst článek
So

Kupujeme auto s Ge Money. Jaké jsou možnosti?

Banky na současném trhu nejsou nutně spojeny jenom s tím, že nám mohou nabídnout neúčelové úvěry. Například Ge Money dokáže nabídnout i úvěr účelový. Na co konkrétně? Na nákup auta.

číst článek
Po

Fio banka nabídne i úvěry na obchodování

Právě Fio banka je dnes poměrně známým a oblíbeným hráčem na poli investování. To znamená, že je s ní spojena možnost toho, že zde můžeme zhodnotit své finance. Kde je ale vzít?

číst článek
Ne

Era platební karty jsou tu především pro příznivce jednoduchosti a spolehlivosti

Velkou hotovost u sebe dnes již nosí v podstatě jen lidé, kteří jsou vyššího věku, nebo jsou nezodpovědní. První tak činí proto, že veškeré novinky považují za něco, co se hodí jen pro mladší generaci a oni se to již učit nehodlají, protože nechtějí, aby pronikly do jejich starého světa.

číst článek
Út

Hypotéka Cetelem – co nabídne?

Jste zvyklí, že hypotéky nabízejí pouze banky? Dnes není problém zajistit si financování svého bydlení i u nebankovní společnosti. Konkrétně rozhodně potěší nabídka, se kterou přichází Cetelem.

číst článek
Čt

S U kontem od UniCredit můžete vybírat zdarma ze všech bankomatů u nás i v zahraničí

Víte, který poplatek patří mezi ty, jež klienty bank nejvíce štvou? Ano, správně, je to poplatek za výběry z bankomatů! Majitelé U konta u UniCredit se však mohou nad výsledky podobných anket jen shovívavě usmívat.

číst článek

TIP: Půjčka před výplatou

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie a použitím stránek souhlasíte s pravidly používání cookie.